Interjero dizainasInterjero dizaineris tai žmogus turintis profesinių kompetencijų projektavimo programos sudarymo, patalpų interjero projektavimo bei dekoravimo, klientų konsultavimo įvairiais interjero klausimais, projekto įgyvendinimo srityse.

VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) interjero dizaineriai supranta kliento idėjas bei vizijas ir atsižvelgdami į pageidavimus, keliamus tikslus sugeba išlaikyti pusiausvyrą tarp grožio ir praktiškumo. Kokybė yra itin svarbus veiksnys kalbant apie interjerą, nes nejauki, neharmoninga bei nefunkcionali aplinka iššaukia diskomforto jausmą. Interjero dizaineriai dirbantys Vilniuje ir visoje Lietuvoje puikiai išmano savo darbą ir žinodami esminius principus gali kliento norus paversti realybe.

Įvairios smulkmenos sukuria pilnatvės jausmą, todėl VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) komandos interjero dizainerė dekoruodama aplinką detaliai išbaigia projekto įgyvendinimą. Dekoravimo procesas paremtas funkcionalumo ir praktiškumo principais.

Mūsų komandos interjero dizaineris (Vilnius) – tai žmogus, kuriam darbas yra varomoji jėga, kuomet negailima nei energijos, nei laiko.

Kiekvienas naujas projektas yra iššūkis, kuriam atsiduodama, su kuriuo gyvenama. VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) interjero dizaineris Vilniuje kviečia prisijungti ir kartu sukurti namus į kuriuos visuomet gera sugrįžti.