Namo interjero dizainasNamų interjeras turi atitikti žmogaus gyvenimo stilių, poreikius bei pomėgius. Namų vidaus interjeras reprezentuoja asmenį ar šeimą bei atskleidžia grožio ir estetikos suvokimą. Namo vidaus interjeras yra neatsiejamas nuo eksterjero, o kartu jie sudaro vientisą būsto vaizdą.

Namų interjerai varijuoja nuo klasikinio iki modernaus minimalistinio stiliaus, nuo retro iki maveriko stiliaus, nuo šiuolaikinio iki elegantiško kaimiško stiliaus. Namų interjeras ir dizainas tai komandinis kūrybos procesas, kurio metu klientų išsakytus vidinius norus ar troškimus, turimas vizijas ar fantazijas, VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) profesionalių dizainerių komanda stengiasi įgyvendinti iki menkiausių smulkmenų.

Didžiuojamės turėdami galimybę kurti jaukią ir gražią namų aplinką savo klientams. Esame dėkingi už pasitikėjimą bei atvirumą. Jaukus namo interjeras yra būtina kasdienio gyvenimo dalis, todėl visuomet savo darbą atliekame su užsidegimu bei atsakomybe.

Namai kiekvieno tvirtovė, todėl interjeras namams bei patiems šeimininkams suteikia saugumo, ramybės bei harmonijos jausmą. Viena iš mūsų teikiamų paslaugų tai namo interjero dizainas, kuris yra neatsiejamas nuo būsto sąvokos. Namų vidaus dizainas bei dekoravimas tai sritys, kurias patikėję klientai gali būti ramūs. Visus darbus atliekame kokybiškai ir sutartu laiku. Interjerai namų – mūsų komandos aistra, nes dirbame atsiduodami visu šimtu procentų.