VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) komandos dizaineriai teikia tik kokybiškas ir į kliento poreikius orientuotas interjero dizaino paslaugas. Esame savo srities profesionalai, bendraujame su įvairiais baldų, dekoracijų/aksesuarų gamintojais, todėl savo klientams už tą pačią kainą galime pasiūlyti ne tik interjero paslaugas, tačiau mūsų klientai taip pat turi galimybę užsisakyti ir unikalias interjero detales, dekoravimo sprendimus.

Paneigsime mitą, kad interjero dizainas yra pasiekiamas tik pasiturintiems žmonėms. Kainos prieinamos beveik visiems. Mūsų tikslas nėra paversti Jūsų būsto prabangių medžiagų saugykla, mūsų tikslas įrengti Jūsų gyvenamą plotą naudojant kokybiškas, patvarias, ilgaamžiškas medžiagas. Nesivaikome ir neesame priklausomi nuo garsių prekinių ženklų, nes mums svarbiausi yra praktiškumas ir patikimumas.

  • Interjero dizainas. Interjero dizaino darbų kainas galime pateikti el. paštu arba telefonu, kaina gali kisti priklausomai nuo darbų sudėtingumo ir objekto dydžio.
  • Interjero dekoravimas. Interjero dekoravimo paslaugų kainas galime pateikti el. paštu arba telefonu. Kaina gali kisti priklausomai nuo objekto dydžio.
  • Esamiems ir naujiems klientams taikome SPECIALIAS NUOLAIDAS ir palankias apmokėjimo sąlygas.

Dėl tikslių ir konkrečių kainų būtent Jūsų objektui prašome susisiekite su mumis!

 

VYŠNIŲ SODAI (VYSNIUSODAI.LT) viena iš teikiamų paslaugų – interjero dizainas, kurio kaina yra aptariama pirmo susitikimo metu su klientais. Interjero dizaineris atsižvelgdamas į klientų pageidavimus, norus, lūkesčius individualiai apskaičiuoja ir įvardina kainą kiekvienam klientui atskirai. Kiekvienu atveju galutines kainas interjero dizaino ir interjero dekoravimo sutariame ir pasitvirtiname sąmatą po objekto įvertinimo ir pokalbio su užsakovu.