Vyšnių sodaiMes, VYSNIUSODAI.LT, esame interjero dizaino ir dekoravimo specialistų komanda, turintys ilgametę patirtį šioje srityje.

Pagal Jūsų ir tik Jūsų vienų norus, poreikius ir galimybes esame pasiruošę stilingai ir išskirtinai įrengti Jūsų būstą ar objektą nuo idėjos iki pilnos projekto koncepcijos įgyvendinimo už sutartą kainą bei sulygtais terminais. Galime pasiūlyti tiek ekonomiškus, tiek ultra prabangius interjero dizaino ir dekoravimo sprendimus Jūsų objektams, viskas priklauso tik nuo Jūsų galimybių ir norų.

Sukursime ir įrengsime Jums tokį būstą, kuriame dvelks ramybė ir harmonija, bus jauku, kiekviena būsto detalė, spalvos, akcentai, sprendimai, medžiagos, technologijos, baldai bus parinkti ir panaudoti funcionaliai, ir tikslingai taip kaip priklauso bei reikalinga tik Jums stilingai įrengti.

Dirbame tik kokybiškai, nes kitaip mes nemokame. Kokybiškai, kvalifikuotai ir profesionaliai įrengtas būstas – tai papildoma Jūsų moralinė ir finansinė investicija į vertę ir gyvenimo kokybę.

Mes garantuojame, kad mūsų Jums sukurtam būstui Jums visada bus malonu į jį sugrįžti, gyventi, maloniai leisti laiką ir džiaugtis akimirkomis su artimaisiais ar draugais.

Nesvarbu objekto dydis, dirbame tiek su mažais (nuo 20kv/m), tiek su dideliais (500kv/m ir daugiau) NT objektais.

Bendradarbiaujame daugelį metų tik su patyrusiais ir tik su savo sričių specialistais bei ekspertais (architektais, statybininkais, statybinių ir apdailos medžiagų tiekėjais, dekorovimo salonais) todėl Jumsgalime pasiūlyti nuo projekto ant popieriaus iki rakto sprendimus.

Patikėkite visus savo būsto rūpesčius mums, o visu kitu pasirūpinsime mes!